Contact

Adres :                                              Eendrachtsstraat 1

                                                         1951 AZ  VELSEN NOORD

                                                         (bedrijventerrein Velsen Noord IV)

 

Telefoon :                                          +31 - (0)251 - 229259

Telefax - algemeen :                          +31 - (0)251 - 225255

Telefax - boekhouding :                     +31 - (0)251 - 221564

Email :                                                info@fassi.nl

 

Contactpersonen :

Directie:

Jan de Jong

jan@fassi.nl

- tevens verkoop

Verkoop:

 

 

 

 

 

Binnendienst:

Marco Melein

marco@fassi.nl

- verkoop, dealers, technische

   berekeningen

 

Leo van der Weiden

leo@fassi.nl

- verkoop, dealerondersteuning (tevens

   buitendienst), garanties

Boekhouding:

Marianne de Jong

boekhouding@fassi.nl

 

 

Max Brouwer

boekhouding@fassi.nl

 

 

Wim Kromhout

boekhouding@fassi.nl

 

Werkplaats:

 

werkplaats@fassi.nl

 

Magazijn:

Walter Post

magazijn@fassi.nl

 

KvK, BTW - nummer, bankgegevens:

De Jong IJmuiden I B.V.

KvK - nummer  : 34051925 KvK Amsterdam
BTW - nummer : NL807500422B01
Bankrekening  : 3735.66.115 Rabobank
IBAN                : NL62RABO0373566115
BIC                  : RABONL2U

 

De Jong IJmuiden II B.V.

KvK - nummer  : 34078421 KvK Amsterdam
BTW - nummer : NL807500422B01                                                           
Bankrekening  : 1923.00.814 Rabobank                                                           
IBAN                : NL59RABO0192300814                                                           

BIC                  : RABONL2U 


64 KB Md5: 35eb4574acf0f45f0c6b8bf078a211a0 free access

Leveringsvoorwaarden DJY-I.pdf

206 Keer gedownload.

Details

64 KB Md5: 5bf509d0d44c3cb68188f1ed54c2118e free access

Leveringsvoorwaarden DJY-II.pdf

158 Keer gedownload.

Details

                                                                                      

              

 


Previous page: Zuid - Holland
Volgende pagina: Beurzen